Mi történik a határban?

Ide olyan sztorikat vagy eredményeket várok, amit szeretnél másokkal is megosztani, tudatni. Pl: Te hogyan éreztél a gazdademonstráció alatt, mit vársz a jövőtől? Vagy csak azt szeretnéd megosztani másokkal, hogy milyen agrotechnikával, technológiával sikerült kiugró termést elérni. Ha esetleg a gépeddel kapcsolatos üzemeltetési dolgokról szeretnél kérdezni. Vagy csak szereted a gépeket és kíváncsi vagy mások véleményére, esetleg új gépet vennél, de nem tudod mire kell odafigyelni, lehet lesz valaki aki szívesen segít.

Hali! Ezzel

Hali!

Ezzel vetettem,persze,de a vetőgép,az Kühne,nem IH!!!nem ugyan az,teljesen más már ez a fajta(6210 Kffv).

Eltört a nagy JD-nak valami az első híd vagy a gömbfej vagy nemtudom pontosan...nem emlékszem mit mondtak.

A másiknak,a 8200-asnak pedig nem tudom mi baja van... Laughing out loud

Csá! cimbi! nem vagy ezzel

Csá!

cimbi!
nem vagy ezzel a hozzászólásokkal bajban. Én is kűzdök. Evil

Borozdaharcos!
Köszi a képeket! Nagyon pöpec a kis Jhonny duplával is meg nélküle is. Eye-wink Ahogy mondod olyan aszonyos! A kékvillám is nagyon pöpec főleg azzal a kupufogóval.

Adika!
Nagyon kiru a jd. ezzel vetettél? Jól néz ki az ih-val.

Skacok ez az Axiál szakami napok. Nagyon odavágott. Majd mennek a képek talán holnap. 300 képet csináltam. A show is tök faxa volt meg maga az egész kiállítás is. Bányhatja aki nem ment el.

cimbi képe

oh

Péter!

Bocsika, ez neked nem jó. reggel furcsáltam h alig van érzékelője és a típusjele pedig 6210. Már gyanakodtam h mégis gabona vetőgéphez való. Felhívtam most a Digitrollos manuszt, és valóban mechanikus gabonáshoz való, sajna. Érzékeli a magadagóló tengely forgását, a tartályszintet és számlálja a hektárt. Az új ára 120+áfa. Gondolom neked nem kell, de ha már felhoztam, akkor el is adom. Mennyit kérjek érte?

és tényleg bocsánat.

Árban mire gondoltál?

Árban mire gondoltál?

cimbi képe

Jó reggelt! Nálunk tegnap

Jó reggelt! Nálunk tegnap is tetemes eső esett, pedig ez a vidék nem híres a sok esőről.
Tudjátok tegnapelőtt hirdettem meg néhány dolgot a neten. Tegnap már meg is vették az egyik aprómag vetőgépet és az Angelonit is.Smiling

Péter

Nálam van a Digitoll.

Hús Futár

105?

Borozdaharcos

Még ma átküldöm a képeket a 105-ösről, a Steyr-ről és a Stanhay-ről, h fel tudd rakni! Danke

Hát, attól függetlenül lehet, h idén kipróbálom a baktériumot egy tábla felezésével, na meg persze jelképes szerárért.Smiling

Jobb lenne ha a hozzászólás írásakor látszanának a fórum hozzászolások, mert így talán nem tudok mindenre reagálni, és sokszor kell újra szerkeszteni a dörmögésemet.

Adika
Nekem még mindig bejön az MB Trac!!!!!!!Smiling
Mi van a 8220-assal?

Dave

minyá nézem az iwiwt is.

Borozdaharcos képe

Adika képei a

Adika képei a http://freeportal.hu/gazdak/ oldalról!

Borozdaharcos képe

Szevasztok skacok! Adika,

Szevasztok skacok!

Adika, én közben küldtem ám képeket azokra a privát címekre, amik a levelezőmben benne voltak. A citromos levelezőre annak ellenére nem tudok levelet küldeni, hogy állítólag orvosolták a hibát! Igaz mostanában nem is próbáltam meg levelet küldeni!
Akkor a lényeg: nálunk estig 11 mm eső esett, és most is esik, de néha viharos a szél! Így van mód igazítani a gépeken, sárga lámpát kellene felszerelni és a hektárszámlálót át kötni, mert elette az aksisav a vezetéket és nem működik a számláló.

Ja-ja, az MTZ-nek elég szép a fara, de nincs is mit csodálkozni rajta, mert ilyen diszkóba járó kórban van a kicsike! A kicsi JD meg egész faros lett, olyan asszonyos. erről jut eszembe. Egyik cimbi mondta az asszony pajtásának, hogy akkora a hátsója, mint 1 betonkeverő, aztán este mikor oda bújt az asszonyhoz, az csak annyit mondott neki, hogy azért a kettő kavicsért nem indítom be a keverőt! Smiling Hiába na, van ez így. Nagy bőröndbe jó pakolni, de azzal utazni!?!

Aztán Adika finoman azzal a nőzéssel, mert nem ám megint el tűnsz 1 fél évre!

Feri.

Dave! Majd itt látsz

Dave!

Majd itt látsz képeket a kis JD-ról.2 műszakban igen.Még jó,hogy olyan ember volt unokatesómmal váltásban,aki szereti a gépet vigyázni nem tönkrevágni.Ferinek küldtem jópár képet.majd meglátod,ha sikerül neki becsatolni!!!:-)Bár biztosan!

8220 és 8200-as döglött meg.

Csá! Adika! A Tm az

Csá!

Adika!

A Tm az használt. Már szántottak vele, azt mondják, hogy jól megy csak az a kérdés, hogy a 4-es vagy az 5-ös ekével.Sticking out tongue Aztán amiről képet is küldök, ez viszi a 4m-es Vaderstad vetőgépet. Már permivel is láttam.
Én nem írtam neked iwiw-en csak megjelöltelek. Evil
Itt is egyész álló nap esik az eső.
Odavág a kis JD. Akkor azzal 2 műszakban szántottak nem? Mekkora Jd-ok hasaltak meg amiknek szántani kellett volna?
Ha nem probléma akkor a képeket lécci a dave0531@gmail.com-ra küldjed. Előre is kösz.Eye-wink

Na szép estét,szebbet,mint

Na szép estét,szebbet,mint itt.Esik ez a rossz eső! Barf!

Dave!Ember,persze,hogy kellenek a képek,nagyon örülök/örülnék neki!Én is zavarok át nektek,ha több időm lesz.Csaj az úgy néz ki most a napokban lesz... Laughing out loud Új a TM,vagy pedig használt?Milyen munkákat végez?

Borozdaharcos!Köszi a segítséget.Szuper a kis JD a duplakerékkel,az a baj,hogy nagybátyámék márcsak kombinátorozáskor teszik fel,régebben még tárcsa előtt is fentvolt...decsak volt.
Igazából ha tudnál feltenni a kék MTZ-tekről egy képet,az volna jó,igen kiváncsi vagyok rá,merthát egyszer láttam a kultivátorral,de akkor is csak a szép,csinos farát!A céges kis JD az őszön 300 hektárt felszántott a 3 ekefejes Vogel forgatós ekével,ez szántott a legtöbbet,mert a 2 nagy JD megpusztult,még most hogy otthon voltam,akkor is a műhelyben voltak...

Na akkor zavarok át képeket,kérem a beillesztést!!!Köszi!
Üdv,Adika.

Ui.:Zsombor,tudom,hogy te írtál,de írt azthiszem Hús Futár is,sőt Dave is???Azthiszem?

Küldök neked képeket,aztán ha megkérlek illeszd már be őket!Előre is köszönöm!!!Csak azért téged kérlek meg,merthát te vágod itt nagyona dörgést,én pedig még nemigazán szoktam hozzá az új stylehoz! Eye-wink

Tartalom átvétel

Friss tartalmak listája itt (katt ide)