Mi történik a határban?

Ide olyan sztorikat vagy eredményeket várok, amit szeretnél másokkal is megosztani, tudatni. Pl: Te hogyan éreztél a gazdademonstráció alatt, mit vársz a jövőtől? Vagy csak azt szeretnéd megosztani másokkal, hogy milyen agrotechnikával, technológiával sikerült kiugró termést elérni. Ha esetleg a gépeddel kapcsolatos üzemeltetési dolgokról szeretnél kérdezni. Vagy csak szereted a gépeket és kíváncsi vagy mások véleményére, esetleg új gépet vennél, de nem tudod mire kell odafigyelni, lehet lesz valaki aki szívesen segít.

Borozdaharcos képe

Cimbi! Ha átküldöd nekem

Cimbi!
Ha átküldöd nekem az eladandó gépek képeit, akkor én azt méretre igazítom és be is másolom a hirdetésedbe!
A kiemelés meg nem igényel sok pötyögtetést, ha a megfelelő HTML elem kijelölés /hozzászólás ablak alatt/ után nyomsz 1 másolást, akkor csak mindig a megfelelő helyen a beillesztésre kell kattintani és nem elfelejteni a / jelet a b betű elé betenni a végén! SZERINTEM egyszerübb így???? Vagy nem? Próba szerencse!

Szerintem mindenki inkább a sima nitrogént 30-40 kg/ha szórja ki a tarlómaradványok mihamarabbi lebontásához. Ennek talán az lehet az oka, hogy nincsen megfelelő gépkapacitás, mert jobb minél előbb a talajba keverni a kipermetezett baktériumtrágyát! Mert az lenne az igazi, ha a traktor elején lenne a permetező és így 1 menetben megtörténne a kiszórás és bekeverés a talajba. Vagy marad a permetező + vízszállító + tárcsa.

Dave!
Idén nem jön össze a szakmai napok, majd a tavaly készült vidit megint megnézem és fájdítom a szívem! Mély levegőn kívül úgysem tudnánk semmit sem venni! Pedig 1 jó magágykészítő meg 1 tárcsás vetőgép azért befigyelhetne, de csak az álmodozás marad!

Egy kissegítség

Adika!

A különböző szöveg szerkesztési tippeket itt megtalálod:
http://agroline.hu/?q=filter/tips
A jelszóval kapcsolatban javaslom, hogy belépés után a Szerkesztés menüben változtasd meg a jelszavadat olyanra, ami egyszerű, könnyebben megjegyzel.

Amúgy örülök, hogy ilyen könnyen megszoktátok ezt az új portált. Remélem a régi társaság itt is folyamatosan jelen lesz.

Minden jót: Heni

cimbi képe

Hús Futárgyere el és

Hús Futár

Gyere el és nézd meg! Kapsz mellé mégegy 105-öst, igaz az már bontott. Meg egy teherautónyi cuccost.
Az expresszben van róla kép.
Aztán eladom még a 301-est, az Angeloni vetőgépet, az aprómag vetőgépeket és a veterán Steyrt is. Ez utóbbiért nagyon fáj a szívem!
Dave

Rá. A havernak 106-osa van és én is egyenlőre veszek egy 106-ost. Nem lesz keret a 108-asra, sajna!

Mondjatok már vmit a baktériumtrágyázásról? Vagy felétek senki sem csinálja? Felénk nem.
(elég macerás ez a betűvastagítás!)

Nah csumi! Szeva Adika! Nah

Nah csumi!

Szeva Adika!

Nah mi van veled?
Már azt hittem, hogy elmerültél valami csaj mellei között! Evil Smiling Cool
Naszóval akkor jól indul a tavaszod ha Jhonny D.-vel csapattál. Megjött ám időközben ide a céghez a TM 190. Képek kellenek?

Borozdaharcos!
Tényleg valami nagy rejtély ez a smilyes dolog. Milyen idő volt ma felétek? Szakmai napokra mész? Az időt már csak azért kérdezem, mert nem szeretnék sz*rrá ázni szombaton. Laughing out loud Mit ajánlasz köles alá milyen műtrágyát szórjunk?

Zsombor!
Mi a fene. rászántad magad a 105-ös eladására. Mivel lesz aratás? A cimbidnek van kombájna?

Zsombor bocsi de én a

Zsombor bocsi de én a Dominátorra gondoltam

Hús Futár

Zsombor feléből mennyit engedsz mert akkor lehet hogy érdekel .

cimbi képe

Adika

Adika

Nem is értem, hogy hogyan merészeltél ilyen sokáig lelépni!
Én írtam az iwiwre.

Borozdaharcos

Tudom h van benne kén, azért nem szórtam ki a Mas-t. Szerencsére ma megszórtuk a 40 ha-t délután. De a karbamid is nitrogénműtrágya, csak 46% van benne.

Hús Futár

a Digitrollt? Fogalmam sincs. Az új ár valahány %-áért. Mondom, még nem volt használva. Mennyiért kéne adnom?

Borozdaharcos képe

Adika, Hát úgy tudod

Adika, Hát úgy tudod vastagítani, hogy gyúrod!
Vagy szólsz valamelyik barátnődnek! Smiling
Egyébként a betűket: a szó előtt kacsacsőr az í betün, majd b betű és kacsacsőr az y betűn!!! ezzel a jel kombinációval kezd és a kiemelendő szó, szavak végén ugyan ezt, csak a b betű elé tegyél 1 per jelet /, most csak azért nem írom ki, mert a szövegben csak a vastag írás jelenik meg, de remélem, hogy érted, értitek?

Borozdaharcos képe

Cimbi, a Dasa is AN csak van

Cimbi, a Dasa is AN csak van benne karbamid vagy mi és kén!
Most nézegettem a talajok feltöltöttségét a Kemira magazin oldalán,
hát jó pár tápelem hiányzik vagy igen alacsonyan van jelen a vizsgált területeken!
Nekünk is ha nem is vizsgálaton alapuló tápanyagutánpótlást, de a vizsgált eredmények
tükrében valami mikro és makroelemes műtrágyázást kell majd eszközölnünk a jövőben!

Feri.

Kifogott rajtam a

Kifogott rajtam a jelszavam,aztán ideges lettem és nem is próbáltam belépni már a végén.De nézegettem a hozzászólásokat!!! Evil

Úgy vagyok vele,hogy örülök,hogy be tudtam lépni,de most felírtam a kódot olyan méretes betűkkel,hogy még a vak is meglátja!!!

Hogy tudom vastagítani a betűt???Nem jövök rá.

Tartalom átvétel

Friss tartalmak listája itt (katt ide)