Mi történik a határban?

Ide olyan sztorikat vagy eredményeket várok, amit szeretnél másokkal is megosztani, tudatni. Pl: Te hogyan éreztél a gazdademonstráció alatt, mit vársz a jövőtől? Vagy csak azt szeretnéd megosztani másokkal, hogy milyen agrotechnikával, technológiával sikerült kiugró termést elérni. Ha esetleg a gépeddel kapcsolatos üzemeltetési dolgokról szeretnél kérdezni. Vagy csak szereted a gépeket és kíváncsi vagy mások véleményére, esetleg új gépet vennél, de nem tudod mire kell odafigyelni, lehet lesz valaki aki szívesen segít.

Borozdaharcos képe

Adika! Nem akarlak lecseszni

Adika!
Nem akarlak lecseszni a lábról, de ennyi ideig ellenni? Van kép a Büszkéről és az Ördögről is, igaz nem 2000 csak 1-2, de talán értékelitek majd! Éjjel beteszek 1képet, ha sikerül, de még a smilys sem futnak? Valami nincsen rendesen beállítva vagy tiltva van?
Cimbi!
Nálunk meg az a 3 mm eső volt csak, de így legalább a mélyebb részeken is lehetett serénykedni! Az árokpartokon így is ott maradt a csapás, amilyen mélyen csak szántva volt! Az árkon való átkelés, viszont még korai! A dupla kerékkel is alig-alig lépett át a JD!

Na csocsi!

Na halihó újra

Na halihó újra köztetek!csak visszatértem,mégha nagy nehezen is,de most nagyon bejött az új jelszavas megoldás!!! Smiling Jawdropping! Király az új forma!

Készítettem távollétem alatt vagy 2000 képet,mind az Alföldön,mind pedig itthon.Munkám is van a nyárra,úgyhogy patent minden...Naés mi a helyzet a határban?Itt volt sok eső,taknyos idő volt,de mára kisütött a nap szerencsére! Sticking out tongue

Borozdaharcos,hogy vagy pajtás?Kétmillió éve,hogy nem beszéltünk!!!Dolgozgattok komám?Mondjuk mostmár mindenki,én is elvetettem a kis JD-ral (6320 SE) nagyon sok tavasziárpát Hunyán,meg kép is van egy rakás...

Na most,hogy visszatértem,írok majd,aztán benézegetek,mint "régen!"
Ui.:Aki szólt nekem e-mailben,vagy akármelyik honlapon köszönöm neki,örülök,hogy hiányoztam,rendesek vagytok!!! Evil

Üdv,Adika.

cimbi képe

17mm

Tegnap 17 mm eső volt, de ma már szórjuk a Dasa műtrágyát!Smiling))))))))))))

Meghirdettem a 105-ösömet.

cimbi képe

Akkor holnap felhozom

Akkor holnap felhozom Pestre.

Kaposvár az nagyon messze

Kaposvár az nagyon messze van?
Namindegy majd olyan olcsón adod, hogy megérje elmennem érte Smiling Eye-wink

cimbi képe

megtaláltuk. Holnap

megtaláltuk. Holnap lefényképezem. Merre laksz is te?

Persze ha megtalálod a

Persze ha megtalálod a sufni mélyén és megegyezünk az árban akkor érdekelne...

cimbi képe

dgtroll

szia

én voltam a Digitrollos ember. Megézzem h megvan-e? Elméletileg meg kell lennie!

Megvan! Vezeték meg minden van hozzá, ha gondolod lefényképezem. Még fel sem volt szerelve!

Aki el akarta adni

Aki el akarta adni DIGITROLL monitorát, ha még akarja, megkeresne?

Az öreg traktorokhoz, szerintem azt senki nem vonja kétsébe, hogy azokban is volt erő, de manapság már az ember is számít.
Meg mondjuk az, hogy mennyit kell zsirozni egy öreg rábát reggel és mennyit egy modern traktort.
Nekem sajnos nem volt pénzem a rugózott hídra, de rugozott fülke és nagyon jó ülés van a gépben, mindez azzal, hogy elektronikus kuplung, kartámaszba építetett vezérlés, nagyon alacsony zajszint negyedannyira fáradok el a nap végére mint a ghibliben.... Pedig abban is légrugós ülés van, nem grammer, hanem valami más, de az egy nulla a gramerhez képest, a tipus nem jut eszembe, de az axiál árulja.

Hamár permetezés, használ valaki nyomjelző habot?
Nekem van fent, de nem nagyon tűnik használhatónak, keveset nyom, stb.

cimbi képe

a tél

Én úgy tudom, h a tél a gombáknak is kedvezett ám, így fertőzöttebbek lesznek a területek. Sad

Tartalom átvétel

Friss tartalmak listája itt (katt ide)