Minden ami MTZ

Sziasztok!!!
Látom hogy sok MTZ tulajdonos és MTZ-hez értő ember (magam is az vagyok) fordul meg itt az AgroLine.hu-n ezért szeretném ha leirnátok a gondjaitokat, észrevételeiteket vagy csak ha pusztán beszélni akartok az MTZ-kről akkor csak írjáok le. Laughing out loud

Üdvözlettel:Ropi

Kartergáz - ulaci

Köszi, én is attól félek! De azért még vagy 3-4 hétig nincs neki megállás, majd utána, cak bírja ki addig...
Ami a gumikat illeti, anno mi is megjártuk, hogy nem a megfelelőt tettük rá, ha veszel használtat, akkor legalább a belső legyen új!!! Eye-wink

gcastle képe

16.9

Én azt a Barumot küldtem rá, amit még anno a 9540-es Zetorral koptattam le.
Az Mtz-re még tökéletes volt a 30%-os állapot, igaz talajmunkát már rég nem végez, csak kisegít a gyümölcsösben szüretkor, meg pár éve felsúlyozva+jobb hátsó kerék feltöltve vízzel a Szamos-töltést kaszáltam vele...

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehidet képez...

ulaci képe

Ne haragudj nem emlékszem

Ne haragudj nem emlékszem Dani ugye?? Bocsi a kor. Eye-wink Eye-wink
Itt a cégnél is trükköznek a gumikkal,csak egy bibi van,folyamatosan mi szívjuk meg.A torkos borz hozzánk képest kezdő.
Vagy használt gumi,ami rohadt gyorsan lerúgja magát,vagy valami olcsó kínai ami szintén zenész.
Természetesen Te tudod hogy mennyit fog futni az a gumi illetve mire használod(és nem utolsó szempont hogy a Te pénzed) de én körbe néznék a piacon hátha van valami pofásabb megfizethető és új.

16.9

Hát nem tudom, még meggondolom...de használt gumiba gondolkozom, mert nem ér meg nekem 80ezret egy új gumi. Egy 60-70%-os gumi jó lenne. Smiling (itt a fórumon valakinek eladó, esetleg? Evil Smiling )

ulaci képe

Szenty

Félek ha nagyon jön a gáz akkor nem ússzátok meg.

gcastle képe

16,9

Rá! Simán!!!
Az 550-esemen 16.9 van a gyári felnin...
Kicsit közel lesz a sárvédőhöz, de semmi gond nem volt vele.
Hacsak az nem gond, hogy 6.-ban ezzel a gumival durva indulásnál felveszi az orrát kb fél méterre, pulssz kicsit magasabb a feneke és jobb az "állása" a traktornak... Laughing out loud Evil
Ja, azért gyorsabb is!!!
Az alkohol öl, butít és savakkal aldehidet képez...

?

Szerintetek a 16.9-es gumit rá tudom "feszegetni" a 15.5-ös felnire? Puzzled

Kartergáz

Tud-e valaki segíteni?

820-as MTZm eléggé böfögi a kartergázat; volt szelephézag beállítás, ami nem működött jól, azt a porlasztó csúcsot kicseréltük, az olajat nem eszi gép.
Széthúzás nélkül mi az, amit lehetne még neki csinálni, hogy ne jöjjön belőle állandóan nem kicsit a kartergáz??!!?

ulaci képe

T-25

Az a baj hogy én könnyen magyarázok,cégnél vagyok és ott megcsinálják,előbb-(de inkább)utóbb.
Amit írt egy korábbi hozzá szóló hogy még munkahenger lehet,és ha az sem na akkor a vezérlőtömb.

T-25

Köszi ezt még kipróbálom ha ígysem lasz jó akkor mitévő legyek?

Tartalom átvétel

Friss tartalmak listája itt (katt ide)